Aktywne oblicza gmin
Herb Kotli

Blog Łukasza Horbatowskiego
Wójta Gminy Kotla

Nauka i edukacja Aktywny rozwój dzieci Zajęcia muzyczne Kulinaria i gotowanie Aktywny wypoczynek

O mnie

O mnie, a raczej o Was...

Jako wójt, mam przywilej uczestniczenia w większości wydarzeń, które mają miejsce na terenie Gminy Kotla. Na łamach lokalnych mediów i portali internetowych nie brakuje informacji o tych wydarzeniach. To bardzo dobrze. Mam jednak pewne poczucie niedosytu, gdy chodzi o informacje na temat ludzi, którzy stoją za tymi wydarzeniami. To aktywność mieszkańców jest najbardziej wartościowa i trzeba ją prezentować.  Często taka prezentacja inspiruje i „nakręca” do kolejnych działań. A o to nam przecież wszystkim chodzi – o wzmożoną aktywność, bo niej czerpie siłę lokalna społeczność.

Ale to nie wszystko. Chodzi także o podziękowanie za zaangażowanie i często bezinteresowną, ciężką, a także zazwyczaj, anonimową pracę. Chcę to docenić i chcę, aby widziało o tym, jak najszersze grono osób.

Chciałbym także prezentować osoby, z którymi mam okazję współpracować na rzecz gminy, a które nie są mieszkańcami Gminy Kotla. Im także należy się słowo uznania.

Zachęcam także do wymiany opinii i informacji. Korzystajcie z możliwości, które daje portal -  przesyłajcie e-maile, wypowiadajcie się, komentujcie, kontaktujcie się, inspirujcie mnie.  Im więcej informacji, tym lepsze decyzje. Zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam

Łukasz HorbatowskiKim jestem?
Po co ten blog?

Porozmawiajmy
o Twojej gminie

Kontakt

Możesz pozyskać dotację

Możesz otrzymać SMS

Jak oceniasz dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej w Gminie Kotla?

Na terenie Gminy Kotla jest ... miejscowości

Zaznacz odpowiedź

GLKS Zryw Kolta działa od roku...

Zaznacz odpowiedź

W roku 2017 Gminę Kotla zamieszkiwało

Zaznacz odpowiedź