Aktywne oblicza gmin
Herb Kotli

Blog Łukasza Horbatowskiego
Wójta Gminy Kotla

Nauka i edukacja Aktywny rozwój dzieci Zajęcia muzyczne Kulinaria i gotowanie Aktywny wypoczynek
Turniej Zbigniewa Cichego

Nie możemy zapominać

W miniony weekend miał odbyć się IX Turniej Piłki Nożnej im. Zbigniewa Cichego. Niestety nie odbył się z uwagi na niewielkie zainteresowanie ze strony najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Powyższe dziwi z uwagi na fakt, że turniej każdego roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Zawody rozgrywano w kilku kategoriach wiekowych. W roku ubiegłym w zmaganiach wzięło udział aż 15 drużyn. Głównym organizatorem turnieju był Gminny Ludowy Klub Sportowy „Zryw” Kotla w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kotli. Szkoda, że w tym roku nie wyszło. Musimy pochylić się mocniej nad przyczynami takiego stanu rzeczy.
Chciałbym przypomnieć, że turniej poświęcony jest pamięci nagle zmarłego w 2009 r. trenera „Zrywu” Kotla Zbigniewa Cichego. Był to wspaniały człowiek, wielki entuzjasta sportu dzieci i młodzieży, społecznik, pasjonat piłki nożnej. Potrafił na rowerze przejechać 40 km, aby dotrzeć na mecz. Nasz turniej był hołdem dla Niego i Jego działalności, ale nie tylko. W ten sposób oddawaliśmy cześć wszystkim, którzy żyli i pracowali na rzecz naszego Klubu na przestrzeni wszystkich lat jego funkcjonowania. Dlatego mam nadzieję, że w przyszłym roku turniej odbędzie się bez przeszkód.  Zależy mi ma krzewieniu sportu wśród dzieci i młodzieży oraz na podziękowaniach skierowanych do tych, którzy swoje serce oddawali naszej społeczności. Nie możemy o nich zapominać.Kim jestem?
Po co ten blog?

Porozmawiajmy
o Twojej gminie

Kontakt

Możesz pozyskać dotację

Możesz otrzymać SMS

Jak oceniasz dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej w Gminie Kotla?

Na terenie Gminy Kotla jest ... miejscowości

Zaznacz odpowiedź

GLKS Zryw Kolta działa od roku...

Zaznacz odpowiedź

W roku 2017 Gminę Kotla zamieszkiwało

Zaznacz odpowiedź